Dnes je Utorok 20.02.2018. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra. Zobrazit celý kalendář »
 
 

PRODUKT DŇA: Elektronická pestúnka BabyViewer KS-4246

Publikované dňa 06.01.2017 od Henrieta Balázsová

Chcete si večer napríklad vydýchnuť pri televízii s pocitom, že vaše dieťa je v bezpečí? Pomôže vám s tým "Produkt dňa", ktorý pre vás dnes vyberáme.

So skvelou elektronickou pestúnkou BabyViewer KS-4246 vám už nič neujde. Disponuje totiž vysokokvalitnou a veľkou LCD obrazovkou s rozmermi 3,5 ". Elektronická pestúnka je vybavená špeciálnou technológiou prenosu signálu FHSS 2,4 Ghz, ktorá vám zabezpečí bežnom dome či byte dosah až na neuveriteľných 50 metrov.

Precízna indikácia zvuku VOX vás upozorní vždy, keď dieťa začne napríklad plakať. Vysielačka vám však ponúka aj možnosť obojsmernej komunikácie, dieťa teda môžete utíšiť aj „na diaľku“.

Vysokokvalitný obraz aj v tme je zaistený šiestimi infra LED diódami. Obraz si taktiež môžete vďaka digitálnej funkcii zoom približovať (až 2x). Využiť môžete navyše aj spustenie jemných melódií, ktoré dopomôžu k pokojnému spánku vášho dieťaťa.

Celú jednotku pritom môžete pohodlne upevniť na stenu, alebo na čelo detskej postieľky. Vy sa tak s pocitom, že vaše dieťa je v bezpečí, pokojne môžete venovať ďalším činnostiam.

Pokiaľ vás náš dnešný tip zaujal, môžete si ho zakúpiť v našom e-shope babatko.eiffeloptic.sk, konkrétne na tomto odkaze.