Dnes je Utorok 20.02.2018. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra. Zobrazit celý kalendář »
 
 

Tipy, s ktorými budete krásna každý jeden deň

Publikované dňa 09.01.2017 od Henrieta Balázsová

Tieto tipy vám pomôžu ušetriť nie len čas, ale aj vaše peniaze a vyzerať budete vďaka nim naozaj výborne.

Kúra pre vaše nechty

Rozpustite 2 aspiríny, jednu kapsulu vitamínu A, jednu PL morskej soli a trochu oleja v 200 ml vody. Ponorte svoje ruky na 10 minút do tohto liečivého „kúpeľa“. Vaša pokožka bude jemná a vláčna a vaše nechty budú posilnené. Po 10 minútach si ruky jemne utrite do papierových utierok.

Škoricová a mätová esencia pre vaše pery

Pokiaľ nie ste na tieto ingrediencie alergická, dajte si kvapku škoricovej alebo mätovej esencie do vášho balzamu, alebo lesku na pery. Tie tak budú pôsobiť žiarivejším a plnším dojmom.

Rozžiarte svoju pokožku

2-3x týždenne zmiešajte jednu lyžičku sóda bikarbóny do vášho čistiaceho mlieka a aplikujte túto zmes na svoju pokožku jemnými, krúživými pohybmi. Svoju tvár opláchnite teplou vodou. Uvidíte, že po už po niekoľkých dňoch bude vaša pokožka krásne žiariť.

Trik pre starý lak na nechty

Ak váš obľúbený lak na nechty neviete otvoriť, alebo je natoľko tuhý, že sa nedá naniesť, ponorte ho niekoľko minút do vrelej vody. Fľaštičku následne pretrepte a lak aplikujte, kým je ešte teplý.

Pre krásne vytočené riasy

Ak používate klieštiky na riasy, máme pre vás skvelý tip - pred použitím ich na niekoľko sekúnd nahrejte sušičom na vlasy. Horúce klieštiky vaše riasy krásne natočia a efekt bude trvácnejší.

Produkty pre vašu krásu nájdete aj v našom eshope krasa.eiffeloptic.sk.